Aurelio JURI : 6. volební období 

Politické skupiny 

  • 07-11-2008 / 13-07-2009 : Skupina sociálních demokratů v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 07-11-2008 / 13-07-2009 : Socialni demokrati (Slovinsko)

Poslanci 

  • 19-11-2008 / 13-01-2009 : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Chorvatsko
  • 19-11-2008 / 13-07-2009 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 19-11-2008 / 13-07-2009 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 14-01-2009 / 13-07-2009 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradník 

  • 11-11-2008 / 13-07-2009 : Výbor pro zahraniční věci
  • 13-01-2009 / 13-07-2009 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením států jihovýchodní Asie (ASEAN)

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Prezenční listina 
Tyto záznamy o účasti jsou výňatkem ze zápisů z plenárních zasedání 6. volebního období. Informace v nich uvedené jsou poskytovány pouze pro informační účely a týkají se funkčního období poslance v Evropském parlamentu. Jedná se o nezpracované údaje, které nezahrnují opravy z důvodu odůvodněné nepřítomnosti kvůli nemoci, mateřské/otcovské dovolené, povolené činnosti parlamentních delegací atd.