Maria Luisa CASSANMAGNAGO CERRETTI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva
  • 21-01-1992 / 11-02-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka
  • 12-02-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Předsedkyně 

  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)

Místopředsedkyně 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 17-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-02-1992 / 17-02-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 11-06-1992 / 18-12-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými