António CAPUCHO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen
  • 02-08-1994 / 05-11-1996 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen předsednictva
  • 06-11-1996 / 12-11-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 13-11-1996 / 08-06-1998 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 09-06-1998 / 14-09-1998 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 14-09-1998 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Místopředseda 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Evropský parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Evropský parlament
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 10-07-1995 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 16-01-1997 / 14-09-1998 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 10-07-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 03-03-1998 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 01-12-1997 / 14-09-1998 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko