Gérard R.P. FUCHS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francie)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro měnové věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES - Evropského hospodářského prostoru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)