John Stuart AGNEW : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen
  • 16-10-2014 / 19-10-2014 : Nezařazení poslanci
  • 20-10-2014 / 15-01-2019 : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen
  • 16-01-2019 / 01-07-2019 : Skupina Evropa národů a svobody - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 01-07-2019 : United Kingdom Independence Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 19-01-2017 / 01-07-2019 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 11-09-2017 / 01-07-2019 : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů

Náhradník 

  • 14-12-2018 / 15-01-2019 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin

Hlavní parlamentní činnost 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Otázky k ústnímu zodpovězení 
Otázky k ústnímu zodpovězení s rozpravou adresované Evropské komisi, Radě nebo místopředsedovi Komise, vysokému představiteli Unie může podkládat výbor, politická skupina nebo alespoň 5 % poslanců Parlamentu. Článek 136 jednacího řádu

Další parlamentní činnost 

Otázky k písemnému zodpovězení 
Poslanci mohou položit předsedovi Evropské rady, Radě, Komisi nebo místopředsedovi Komise, vysokému představiteli Unie stanovený počet otázek k písemnému zodpovězení. Článek 138, příloha III jednacího řádu

Prohlášení 

Prohlášení o vedlejších příjmech