Giuliano FERRARA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 17-04-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen
  • 18-04-1994 / 11-05-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito socialista italiano (Itálie)
  • 01-01-1991 / 11-05-1994 : Indipendente (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Organizací spojených národů
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Finskem
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Výbor pro podání
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Finsko
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Finsko

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 20-03-1992 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Československem
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Českou republikou a Slovenskou republikou
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegace pro vztahy s Českou republikou a Slovenskou republikou