Georg JARZEMBOWSKI : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 30-08-2004 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige
  • 31-08-2004 / 13-07-2009 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 21-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kalanduskomisjon
  • 15-09-2004 / 20-09-2004 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks
  • 22-09-2004 / 13-07-2009 : Delegatsioonide juhtide konverents
  • 07-03-2005 / 13-03-2007 : Delegatsioon Korea poolsaarega suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kalanduskomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kalanduskomisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Korea poolsaarega suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Välisasjade komisjon
  • 15-09-2004 / 06-03-2005 : Delegatsioon Korea poolsaarega suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Välisasjade komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Väliskomisjon

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus 
Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

ARVAMUS Euroopa Liidu 2006. eelarveaasta üldeelarve täitmisele heakskiidu andmine  
- TRAN_AD(2008)398572 -  
-
TRAN 
ARVAMUS Ettepanek võtta vastu Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiiv, millega muudetakse direktiivi 2003/87/EÜ, et lisada lennutegevus ühenduse kasvuhoonegaaside saastekvootidega kauplemise süsteemi  
- TRAN_AD(2007)390547 -  
-
TRAN 
ARVAMUS Euroopa Liidu 2003. eelarveaasta üldeelarve täitmise aruande kinnitamine  
- TRAN_AD(2005)353281 -  
-
TRAN 

Resolutsiooni ettepanek(ud) 
Parlamendiliige võib esitada individuaalse resolutsiooni ettepaneku ELi tegevusvaldkonda kuuluvas küsimuses. Ettepanek edastatakse läbivaatamiseks vastutavale komisjonile. Kodukorra artikkel 143

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.