Gerardo GAIBISSO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 21-01-1992 / 03-02-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 04-02-1993 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Kvestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kvestorid
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 06-01-1994 / 18-07-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon