Giorgio LA MALFA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito repubblicano italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon