Dick UKEIWÉ : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)