Pierre LATAILLADE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 15-09-1997 / 23-10-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-10-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee