Jean-Marie LE CHEVALLIER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee