Philippe J.G. DOUSTE-BLAZY : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 31-10-1990 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)
  • 01-11-1990 / 30-03-1993 : Centre des démocrates sociaux (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 18-09-1992 / 30-03-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon