Valéry GISCARD d'ESTAING : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Esimees
  • 12-12-1991 / 09-06-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 09-06-1993 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 15-12-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 09-06-1993 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 27-04-1992 / 09-06-1993 : Rahanduse allkomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 13-12-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 23-04-1993 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee