Honor FUNK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 14-11-1996 : Regionaalpoliitika komitee
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal