Dionysios LIVANOS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 22-11-1993 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 22-11-1993 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Aseesimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Petitsioonide komitee
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon