Dimitrios PAGOROPOULOS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatsioon EMÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petitsioonide komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees