Filippos PIERROS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 11-06-1990 / 17-02-1991 : Ühenduse ja Bulgaaria, Rumeenia ning Albaania vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-02-1991 / 10-06-1991 : Delegatsioon EMÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Soome vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-03-1993 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Soome parlamentaarses ühiskomitees