Dorothee PIERMONT : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 24-09-1989 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 25-09-1989 / 18-07-1994 : “Rainbow” fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon