Eva-Maria QUISTORP : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 01-06-1991 / 26-01-1992 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Aseesimees
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon