Efstathios LAGAKOS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 11-05-1992 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees