Karin JUNKER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ühendatud Rahvaste Organisatsiooni vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-09-1989 / 20-01-1991 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon