Nicole PERY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 06-09-1994 / 15-07-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 15-07-1997 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Asepresident 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Euroopa Parlament
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Koostöö- ja arengukomitee