Rüdiger von WECHMAR : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee