Günter LÜTTGE : Viies ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 21-07-1999 / 07-09-2000 : Regionaalpoliitika, transpordi ja turismi komitee
  • 06-10-1999 / 07-09-2000 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 22-07-1999 / 07-09-2000 : Välissuhete, inimõiguste ning ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee