Karl PARTSCH : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-11-1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 21-11-1991 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 20-11-1991 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)
  • 21-11-1991 / 18-07-1994 : parteilos (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees