Hartmut PERSCHAU : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 10-07-1991 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 10-07-1991 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 10-07-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 10-07-1991 : Koostöö- ja arengukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-05-1990 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-05-1990 / 10-07-1991 : Poliitiliste küsimuste komitee