Lorenzo DE VITTO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 19-11-1990 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 21-01-1992 / 27-04-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 27-04-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petitsioonide komitee
  • 15-01-1992 / 05-02-1992 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 12-03-1993 : Petitsioonide komitee
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 17-01-1992 / 27-04-1994 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 17-03-1992 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 04-05-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon