Francesco GUIDOLIN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Esimees 

  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Norra parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Norra parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 16-01-1992 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-01-1992 / 04-02-1992 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1991 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees