Giacomo PORRAZZINI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete fraktsioon - Liige
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Itaalia)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Itaalia)

Esimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-01-1992 / 09-12-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 10-12-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee