Nereo LARONI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 04-04-1990 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 04-04-1990 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 13-03-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 03-04-1990 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Inimõiguste allkomitee
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee