Giovanni GORIA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 25-02-1991 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 26-02-1991 / 13-04-1991 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 13-04-1991 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Poliitiliste küsimuste komitee

Liikmed 

  • 18-02-1991 / 13-04-1991 : Poliitiliste küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 13-04-1991 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee