Franco IACONO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 26-10-1990 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning Korea Vabariigi (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 15-05-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 31-10-1990 / 14-01-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-01-1992 / 31-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees