Alexander LANGER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Federazione dei Verdi (Itaalia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 03-07-1995 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Petitsioonide komitee
  • 10-08-1994 / 03-07-1995 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee