Antonio LA PERGOLA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 21-04-1993 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon