Roberto FORMIGONI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 21-01-1992 / 06-05-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 06-05-1993 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Asepresident 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Bulgaaria, Rumeenia ning Albaania vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon