Mario FORTE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 18-12-1992 / 12-02-1993 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 12-03-1993 / 21-06-1993 : Petitsioonide komitee
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 21-06-1993 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 11-06-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon