Giulio Cesare GALLENZI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 19-01-1990 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 18-01-1990 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon