Jas GAWRONSKI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Polo laico (liberali - repubblicani - federalisti) (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ühendatud Rahvaste Organisatsiooni vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon