Maria Adelaide AGLIETTA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 31-10-1990 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 01-11-1990 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Arcobaleno (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Ühenduse ja Bulgaaria, Rumeenia ning Albaania vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Inimõiguste allkomitee