Maria Adelaide AGLIETTA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Itaalia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon