Antonio FANTINI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee