Kirsten M. JENSEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Taani)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal