Marie-Christine AULAS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Koostöö- ja arengukomitee

Liikmed 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Poliitiliste küsimuste komitee