Mireille Conception DOMENECH : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Naiste õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 07-05-1997 : Regionaalpoliitika komitee