Enrico FALQUI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petitsioonide komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon