Gianfranco AMENDOLA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Itaalia)

Aseesimees 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning Korea Vabariigi (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 31-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon