Manuel PORTO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 06-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugal)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 11-04-1995 / 25-10-1995 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon