Gerardo FERNÁNDEZ-ALBOR : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 27-05-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 28-05-1996 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Hispaania)

Esimees 

  • 28-05-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 28-05-1996 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee