Antoine WAECHTER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 19-12-1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 19-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 26-07-1989 / 19-12-1991 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 15-02-1990 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-02-1990 / 19-12-1991 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee